folder Filed in Uncategorized
NoriuPlaukti
NoriuPlaukti comment 0 Comments access_time 1 min read

Neslėpsiu – mėgstu vandenį ir stengiuosi juo mėgautis kai tik yra proga. Mano darbas taip pat susijęs su tuo – esu plaukimo treneris Impuls Kareivių klube Vilniuje, Impuls plaukimo akademijos vyr. treneris, Lietuvos jaunių rinktinės EJOF21 treneris, Vilniaus miesto sporto centro triatlono komandos treneris bei sporto renginių organizatorius, turintis sporto trenerio klasifikaciją ir taprtautinę triatlono trenerio licenciją – ITU coach level 2.

Su IPA (Impuls plaukimo akademijos) plaukimo komanda treniruojamės ir startuojame įvairaus lygio tarptautinėse plaukimo varžybose ir Lietuvos čempionatuose, Kartu su profesionalia ir motyvuota komanda dirbame su pradedančiaisiais ir TRI entuziastais, pagal skirtingus pajėgumų ir gebėjimų lygius.

Atviro vandens sezono metu organizuojame įvairaus sudėtingumo ir užduočių reikalaujančias OW (open water) treniruotes, kuriose sau vietą gali rasti skirtingo „kalibro“ plaukikai.

Naujasis NoriuPlaukti projektas koja kojon žengia su Ruonių triatlono ir plaukimo klubu, kuriame sportuoja geriausi mūsų paruošti plaukimo ir triatlono auklėtiniai.

Iki susitikimo vandenyje!

Kęstutis,


Previous Next